Operator Transportu Wewnętrznego

29 stycznia 2023
oferta nieaktualna
Firma:Reckitt
Lokalizacja:Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Dostarczanie na linie produkcyjne określonych zamówień surowców i opakowań
  • Odbieranie z linii produkcyjnych wyrobów gotowych oraz niewykorzystanych komponentów
  • Transportowanie odebranych wyrobów gotowych i komponentów w wyznaczone miejsca zgodnie z dyspozycjami

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia min. Zawodowego
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (4 brygadowym w godzinach 6:00-18:00 / 18:00-6:00)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych

Oferta

W zamian oferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie Reckitt w pełnym wymiarze godzin
  • Gwarantowany wygodny transport do miejsca pracy z miast (Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś, Pułtusk), w cenie 50 pln/miesiąc
  • Pakiet benefitów pracowniczych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, atrakcyjne pakiety sportowo-rekreacyjne, bogaty pakiet socjalny, darmowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość zakupu produktów Reckitt w korzystnych cenach w Sklepiku Firmowym w Nowym Dworze Mazowieckim
  • Dofinansowane posiłki w zakładowej restauracji
  • Bezpłatny dostęp do opieki medycznej Medicover na terenie fabryki
  • Program wsparcia pracowników (Darmowe porady prawne, finansowe oraz psychologiczne)