Specjalista ds. terminala

15 grudnia 2022
oferta nieaktualna
Firma:DB Cargo Polska S.A.
Lokalizacja:Sławków, śląskie, Polska

Wymagania

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

Spółka w grupie DB Cargo Polska - DB Cargo Spedkol oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Sławkowie w Dziale Terminala:

Opis stanowiska

  • Współpraca z przewoźnikami kolejowymi i drogowymi w zakresie bieżącej działalności terminala
  • Prowadzenie kontraktów przeładunkowych
  • Przygotowywanie dokumentacji przeładunkowej i przewozowej, nadzór nad przedmiotową dokumentacją
  • Odbiór i nadanie przesyłki od/do przewoźnika kolejowego/samochodowego
  • Sporządzanie zapytań ofertowych i odpowiedzi na zapytania ofertowe

Profil kandydata

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Znajomość języka rosyjskiego / ukraińskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe - logistyka, transport)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel na poziom średniozaawansowany
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Dodatkowy dzień wolny od pracy
  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiet Medicover Sport
  • Prywatna opieka medyczna (LUX MED)
  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół" i kolonii dla dzieci