Operator wózka widłowego

8 grudnia 2022
oferta nieaktualna
Firma:ManpowerGroup
Lokalizacja:Błonie, mazowieckie, Polska

Opis

Operator wózka widłowego  praca od zaraz!

Miejsce pracy: Błonie

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek towaru przy użyciu wózka widłowego
  • Obsługa skanera oraz komputera
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • W 90% praca tylko na wózku widłowym

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz rzetelność
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą  jedną z największych firm logistycznych w Polsce
  • Wynagrodzenie 4900 - 5500 zł brutto miesięcznie (w tym do 900 zł brutto premii wynikowej oraz premii nocnej 300 zł brutto)
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (3-11, 7-15,15-23,23-7)
  • Wolne weekendy
  • Benefity, tj. karta MultiSport, karta Medicover, bony świąteczne, paczki kwartalne, zniżki na paliwo, posiłki regeneracyjne, karta SIM na użytek własny
Oferta dotyczy pracy stałej

Kontakt: 604 054 523