Kierowca ciężarówek C

19 grudnia 2022
oferta nieaktualna
Firma:Feel Flex
Lokalizacja:Holandia

Opis

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonych kierowców aut ciężarowych C.

Nasi kierowcy pracują jako:

  • Kierowcy dystrybucji marketów spożywczych
  • Kierowcy ciężarówek recyklingu

Uwaga nie posiadamy ofert dla kierowców na trasach międzynarodowych i chcących pracować w tzw systemie!

Wymagania

Wymagania
  • Minimum rok doświadczenia jako kierowca C
  • Umiejętność poruszania się  w ruchliwym centrum obszaru mieszkalnego / miasta
  • Ważny kod 95
  • Dobra sprawność fizyczna
  • Chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Referencje ostatniego pracodawcy

Oferta

Oferujemy
  • Wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym CAO TLN
  • Stawki dla doświadczonych kierowców sięgające €16,41 na godzinę, w zależności od doświadczenia
  • Zakwaterowanie
  • Wynagrodzenia w systemie cotygodniowym
  • Stale godziny pracy
  • Możliwość rozwoju (E) i długofalowej współpracy z możliwością przejęcia przez firmę bezpośrednio
  • Bezpłatne ubrania firmowe
  • W razie konieczności zapewniamy auto firmowe