Pracownik Magazynowy / Magazynier

14 grudnia 2022
oferta nieaktualna
Firma:Fob-Decor Sp. z o.o.
Lokalizacja:Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy), śląskie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Rozładunek i załadunek towaru na magazynie,
  • Kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru,
  • Kompletowanie produktów zgodnie ze zleceniem,
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • Utrzymywanie porządku w magazynie.

Wymagania

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - zaświadczenie UDT,
  • Doświadczenie - w obsłudze wózków widłowych,
  • Umiejętność obsługi komputera, skanera,
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu pracy,
  • Doskonała organizacja i umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Bezpłatny dojazd Zawiercie - Turza, Turza – Zawiercie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, aby docenić Twoje kompetencje,
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy,
  • Karta MultiSport,
  • Możliwość dołączenia do Grupowego Ubezpieczenia,
  • Pracę w zgranym zespole, w dobrej atmosferze,
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) - składki opłaca Pracodawca,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.