Specjalista ds. zakupów i logistyki

14 grudnia 2022
oferta nieaktualna
Firma:MAAN Sp. z o.o.
Lokalizacja:Pruszków, ul 3 Maja 8, mazowieckie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Zaopatrzenie w materiały niezbędne do produkcji
  • Nadzorowanie stanu realizacji zamówień i dostaw
  • Wyjaśnianie spraw związanych z reklamacjami w zakresie jakości i ilości dostarczonego towaru
  • Kontakt z dostawcami, wysyłanie zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji cenowych, uzgadnianie kwestii transportowych
  • Codzienne monitorowanie stanów magazynowych
  • Wprowadzanie zamówień do systemu CDN XL
  • Organizacja transportów zagranicznych z  Chin, Turcji, państw europejskich
  • Zawieranie umów z dostawcami, firmami transportowymi i spedycyjnymi
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale zakupów w firmie produkcyjnej
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B2)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office – szczególnie dobra znajomość programu Excel
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętności negocjacyjne oraz pracy pod presją czasu
  • znajomość programu CDN XL lub innego programu ERP – mile widziana
  • Umiejętności analityczne oraz motywacja do pracy

Oferta

Oferujemy:
  • Pracę od zaraz w młodym i dynamicznym zespole
  • Kartę Benefit System
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Owocowe wtorki
  • Kawa herbata
  • brak dres code;u
  • miejsca parkingowe dla pracowników
  • Świąteczne bonusy
  • Program rabatowy na zakup okapów kuchennych
  • Dogodną lokalizację: 900 m od dworca PKP i SKM w Pruszkowie, bardzo dobry dojazd z tras A2, S2, S8