Dyspozytor / Planista transportu

14 grudnia 2022
oferta nieaktualna
Firma:Klient portalu Praca.pl
Lokalizacja:Rumia, pomorskie, Polska

Opis

Opis stanowiska
  • Planowanie tras

  • Kontakt z kierowcami

  • Koordynacja procesów dostaw

  • Dbanie o stan techniczny pojazdów

  • Opieka nad nieprawidłowościami związanymi z brakiem dostaw

  • Analiza reklamacji

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Wymagania

Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Wykształcenie o kierunku spedytor mile widziane

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Obsługa komputera - pakiet MS Office, w tym biegła znajomość Ms. Excel

  • Wielozadaniowość

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji

  • Jasność przekazywania informacji

  • Rzetelność

Oferta

Oferujemy
  • Na okresie próbnym wynagrodzenie 4500 netto
  • Wynagrodzenie rośnie odpowiednio do zaangażowania i osiąganych wyników
  • Pracownicy po przepracowaniu 3 miesięcy otrzymują ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Bardzo dobre warunki pracy i miłą atmosferę
  • Zatrudnienie na okresie próbnym umowa zlecenie
  • Po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o atrakcyjną współpracę na zasadach B2B
  • Praca od niedzieli do czwartku w godzinach od 07:00 do 15:00
  • program ubezpieczenia grupowego na zdrowie
  • program ubezpieczenia grupowego na życie