Pracownik magazynu

14 grudnia 2022
oferta nieaktualna
Firma:ManpowerGroup
Lokalizacja:Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska

Opis

Zadania:

  • Kompletacja zleceń za pomocą skanera
  • Wprowadzanie danych do systemów magazynowych
  • Foliowanie i etykietowanie asortymentu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Aktualne badanie sanepid
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • Wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany (możliwa praca w weekendy)

Oferta:

  • Umowa o pracę z perspektywą długofalowej współpracy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji

Zainteresowany? Aplikuj lub napisz SMS o treści GRODZISK pod numer 696016687  oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.  Oferta dotyczy pracy tymczasowej.