Operator logistyki produkcyjnej / Magazynier

14 grudnia 2022
oferta nieaktualna
Firma:HOPPECKE Baterie Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja:Śródka, Logistyczna 10, wielkopolskie, Polska

Opis

Opis stanowiska
  • Transport wewnętrzny ładunków.
  • Rozładunki i załadunki towarów, rozładunki cystern z kwasem.
  • Kontrola ilościowa i jakościowa podczas przyjmowania/wydawania towarów.
  • Dokumentowanie i zgłaszanie niezgodności.
  • Obsługa regałów wysokiego składowania do 10 m.
  • Pobieranie próbek.
  • Wykonywanie czynności zgodnie z rytmem przebiegu procesów.
  • Ewidencjonowanie ilości towarów do systemu SAP m.in. przy użyciu skanera.
  • Dbałość o stan powierzonych środków do pracy oraz porządek na stanowisku pracy.
  • Udział w inwentaryzacjach rocznych i doraźnych.

Wymagania

Wymagania
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi (wymóg konieczny).
  • Umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość.
  • Samodzielność oraz zmysł organizacyjny.
  • Systematyczność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Mile widziane

  • Znajomość środowiska programu SAP na skanerze.

Oferta

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce.
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz bony na święta.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę w pracy oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań.
  • Imprezy okolicznościowe i integracyjne.