Magazynier

14 grudnia 2022
oferta nieaktualna
Firma:Norautron Mechanics Sp. z o.o.
Lokalizacja:Zduńska Wola, łódzkie, Polska

Opis

Zakres zadań:
  • Załadunki i rozładunki materiałów
  • Kontrola poprawności otrzymywanych dokumentów i zgodności dostaw
  • Kontrola ilościowa i jakościowa dostaw
  • Prawidłowe wydawanie materiałów do produkcji
  • Weryfikacja stanów magazynowych
  • Dbanie o prawidłowe składowanie materiałów
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • Obsługa produkcji w zakresie transportu wewnętrznego
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Rzetelne wykonywanie czynności zleconych przez przełożonego

Wymagania

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • Wysoka kultura osobista
  • Uczciwość, dokładność, systematyczność i punktualność
  • Znajomość obsługi komputera
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość branży mile widziana
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT – mile widziane

Oferta

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i zdobytych umiejętności na stanowisku pracy
  • Dodatki do wynagrodzenia z funduszu socjalnego
  • Przyjazną atmosferę i pracę z najnowszymi technologiami
  • Możliwość szybkiego rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje (m.in. uprawnienia UDT, suwnica, kurs językowy)