Pracownik Techniczny – Operator Wózka Widłowego

14 grudnia 2022
oferta nieaktualna
Firma:Grupa PreZero
Lokalizacja:Ruda Śląska, śląskie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Transport odpadów, pojemników i koszy na odpady po terenie zakładu do wyznaczonych miejsc gromadzenia odpadów;
  • Przygotowywanie odpadów do wysyłki (ręczny załadunek kontenerów odpadami, zabezpieczenie, pakowanie);
  • Rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych z wykorzystaniem wózka widłowego;
  • Kontrola sprawności technicznej wózków, pojemników odpadowych oraz pozostałych urządzeń służących do realizacji zadań;
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscach zbierania i gromadzenia odpadów.

Wymagania

Wymagania:
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych II WJO;
  • Uprawnienia do wymiany butli gazowej mile widziane;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • Uczciwość i sumienność;
  • Dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe (jesteśmy otwarci na kandydatów z uprawnieniami, bez doświadczenia);
  • Mile widziani emeryci i renciści.

Oferta

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności.