Kierowca ciągnika siodłowego C+E

8 grudnia 2022
oferta nieaktualna
Firma:LANTRANS sp. z o.o.
Lokalizacja:pomorskie, Polska

Opis

Opis stanowiska
  • przestrzeganie terminowości realizowanych tras
  • dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii
  • odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru
  • optymalne planowanie przerw w pracy

Wymagania

Wymagania
  • aktualne prawo jazdy kategorii C+E
  • karta kierowcy, kod 95
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 2 lata
  • umiejętność oszczędnej bezawaryjnej jazdy
  • punktualność oraz odpowiedzialność

Mile widziane

  • ADR podstawowy

Oferta

Oferujemy
  • baza wypadowa - Berlin
  • realizowane trasy -  Europa
  • pewne i terminowe wynagrodzenie: 3/1 - 2500 € (wynagrodzenie wyliczone przy klasie podatkowej 1)
  • możliwość pracy w innych systemach - do uzgodnienia
  • opiekę polskiego koordynatora
  • możliwość dalszego rozwoju w firmie
  • długoterminową współpracę
  • premię za oszczędną jazdę
  • premię za bezszkodową jazdę
  • bonusy za rekomendacje
  • świeży ciągnik