Magazynier

8 grudnia 2022
oferta nieaktualna
Firma:SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak
Lokalizacja:Katowice, Oddział Centralny, śląskie, Polska

Opis

Forma zatrudnienia:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • kolejne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • miejsce pracy - Katowice - oddział centralny
Główne zadania:
  • obsługa Klienta
  • przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu
  • przygotowywanie zamówień dla Klientów
  • rozładunek i załadunek towarów
  • posługiwanie się przyjętym w magazynie systemem identyfikacji towarów
  • utrzymywanie porządku na magazynie i placu składowym

Wymagania

  • mile widziane uprawnienia na obsługę wózków widłowych (UDT)
  • zaangażowanie, nastawienie na realizację powierzonych zadań

Oferta

  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, stałe wynagrodzenie oraz premie
  • szkolenia produktowe oraz stanowiskowe
  • pomoc w okresie wdrożenia