Magazynier

10 grudnia 2022
oferta nieaktualna
Firma:SKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Lokalizacja:Łódź, łódzkie, Polska

Opis

Z naszej strony oferujemy:
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku medycznym;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pakiet benefitów w tym min; prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych – Karta Multisport.

Wymagania

Opis stanowiska:
  • Rzetelne i efektywne kompletowanie towaru i wysyłka;
  • czytelne umieszczanie na specyfikacjach wszystkich potrzebnych danych (numer serii, data ważności itp.);
  • kompletowanie towaru  i pakowanie paczek zgodnie z wystawionymi fakturami oraz dokładne opisywanie kartonów, w których znajdują się różne towary;
  • odpowiednie przygotowanie towaru do transportu (zabezpieczenie przed zniszczeniem);
  • utrzymywanie w należytym porządku magazynów;
  • załadunek i rozładunek dostaw;
  • uzupełnianie stanów magazynowych;
  • sprawdzanie towaru wydawanego pod względem ilościowym i jakościowym.

Oferta

Od Kandydata oczekujemy:
  • Dyspozycyjność oraz doświadczenie w pracach magazynowych, inwentaryzacyjnych;
  • zdolność samoorganizacji pracy i odpowiedzialności za powierzone obowiązki;
  • orientacja w ogólnych zasadach funkcjonowania magazynu;
  • dodatkowym atutem będzie: praca w magazynach hurtowni farmaceutycznych, umiejętność posługiwania się wózkiem widłowym.