Magazynier

28 listopada 2022
oferta nieaktualna
Firma:FERA Sp. z o.o.
Lokalizacja:Bielany Wrocławskie, dolnośląskie, Polska

Opis

Twój zakres obowiązków
  • przyjmowanie dostaw
  • wydawanie towaru
  • pakowanie przesyłek
  • zbieranie towaru
  • praca na dwie zmiany. Tydzień na tydzień 6-14, 14-22
  • nowoczesny magazyn
  • elastyczny grafik

Wymagania

 Nasze wymagania
  • sumienność
  • dobra organizacja
  • nie wymagamy uprawnień UDT

Oferta

To oferujemy
  • pracę w godzinach dziennych
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet Multisport
  • Pizza Piątek
  • dokumenty i obsługa systemu również w języku ukraińskim
  • miejsce pracy - Bielany Wrocławskie, nowoczesny magazyn