Spedytor

1 grudnia 2022
oferta nieaktualna
Firma:BEEFREE LOGISTICS SP.ZO.O.
Lokalizacja:Lublin, lubelskie, Polska

Opis

Miejsce pracy: Home Office lub Biuro Dąbrowa Górnicza

Oferujemy:
  • oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach,
  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
  • możliwość osobistego rozwoju oraz awansu
  • atmosferę pracy w młodym i przyjaznym zespole
  • lokalizacja – Home Office lub biuro w Dąbrowie Górniczej

Wymagania

Wymagania:
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi giełd Trans.eu, Timocom
  • znajomość rynku transportowego
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferta

Obowiązki:
  • poszukiwanie i rozwój długofalowej współpracy z klientami i podwykonawcami
  • organizacja przewozów międzynarodowych/krajowych
  • planowanie transportów, ustalanie warunków
  • optymalizacja kosztów transportu
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych