Magazynier

28 listopada 2022
oferta nieaktualna
Firma:Polskie Młyny Sp. z o. o.
Lokalizacja:Teresin, mazowieckie, Polska

Opis

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kontrola kompletacji, weryfikacja załadunków towaru.
  • Kontrolowanie dostaw, kontrola nad prawidłowym rozmieszczeniem produktów w Magazynie.
  • Rozmieszczanie produktów i opakowań zgodnie z przyjętymi zasadami.
  • Wykonywanie czynności kontrolnych polegających na stałej kontroli stanów magazynowych.
  • Kontrola produktów pod względem jakościowym.
  • Monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanach wyrobów gotowych, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych.
  • Dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie.

Wymagania

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT.
  • Wykształcenie, co najmniej zasadnicze zawodowe.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Umiejętność oceny sytuacji i podejmowania decyzji.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Uczciwość i kultura osobista.
  • Gotowość do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

Oferta

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.
  • Dojazd autobusem pracowniczym.