Kierowca Kat C+E bez doświadczenia

5 października 2022
oferta nieaktualna
Firma:Erontrans Sp. z o.o.
Lokalizacja:dolnośląskie, Polska

Opis

Opis stanowiska
  • realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem
  • transport towarów na terenie UE
  • holowanie naczep intermodalnych, plandek, chłodni i kontenerów
  • przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie

Wymagania

Wymagania

Oferta

Oferujemy
  • Gwarantujemy także wynagrodzenie 4 500 zł na rękę miesięcznie podczas 2-miesiecznego okresu szkolenia
  • Szkolimy pod okiem doświadczonych Kierowców-Trenerów w podwójnej obsadzie na trasach międzynarodowych
  • Szkolisz się pracując międzynarodowo
  • Pracujesz 23 dni w miesiącu

A po szkoleniu:

  • Najwyższe stawki w Polsce
  • Dodatek dla doświadczonych kierowców!
  • Extra dodatek dla najefektywniejszych Kierowców za ponadprzeciętne wyniki!