badania i rozwójdoradztwo, konsultinginternet, e-commercekadra zarządzającalogistyka, dystrybucjaserwis, technika, montażtransport, spedycja

Magazynier (Logistyka)

12 października 2022
oferta nieaktualna
Firma:Asbis Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja:Raszyn, mazowieckie, Polska

Opis

Opis stanowiska
  • Przygotowywanie, kompletowanie i nadawanie zamówień (załadunek, pakowanie, owijanie, etykietowanie, wysyłka)
  • Przyjmowanie i obsługa produktów magazynowych (pobieranie, rozładowywanie, etykietowanie, przechowywanie)
  • Przeprowadzanie kontroli zapasów i utrzymywanie wysokich standardów jakościowych na potrzeby audytów
  • Współpraca z firmami przewozowymi
  • Przestrzeganie standardów jakości usług oraz stosowanie się do procedur, zasad i przepisów

Wymagania

Wymagania
  • Możliwość pracy w trybie wielozadaniowym
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Doświadczenie w CRM
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza i doświadczenie w kluczowych etapach logistyki zamówień online
  • Polski - biegle mówienie i pismo
  • Ukraiński/rosyjski albo angielski - kierownik nie mówie po polsku

Oferta

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do kwalifikacji
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Pracę w rozwijającej się firmie