Maszynista Spalinowych Pojazdów Trakcyjnych

12 października 2022
oferta nieaktualna
Firma:DB Cargo Polska S.A.
Lokalizacja:Braniewo, warmińsko-mazurskie, Polska

Wymagania

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Braniewie w obszarze Usług Bocznicowych.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie spalinowych pojazdów trakcyjnych i wykonywanie prac manewrowych
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, dotyczącej obsługiwanego pojazdu
  • Wykonywanie czynności kontrolnych przed jazdą

Profil kandydata

  • Licencja i świadectwo maszynisty
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Otwartość i orientacja na Klienta

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci
  • Pakiet Sportowy OKsystem
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą
  • Zapomogi na Święta Wielkanocne i Boże Narodzenie