Nastawniczy

5 października 2022
oferta nieaktualna
Firma:PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Lokalizacja:Szaflary, małopolskie, Polska

Opis

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • nadzorowanie pracowników wykonujących roboty w podległym okręgu nastawczym,
  • prowadzenie dokumentacji w celu prowadzenia ruchu i ewidencjonowania pracy eksploatacyjnej na przydzielonym posterunku,
  • obsługa urządzeń w celu przygotowania drogi przebiegu,
  • obserwacja przejeżdżającego taboru kolejowego celem stwierdzenia nieprawidłowości zagrażających dalszej jeździe taboru oraz stwierdzenia końca pociągu.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe lub zasadnicze branżowe,
  • zawodowy staż pracy - odbycie przygotowania zawodowego,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę,
  • bardzo dobry stan zdrowia (1 kat. wzroku, 1 kat. słuchu)*.

Oferta

Co zyskasz?
  • Umowę o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją
  • Opiekę medyczną
  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy
  • Pracowniczą kasę zapomogowo-pożyczkową
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Program sportowo -rekreacyjny