Technik Utrzymania Ruchu

5 października 2022
oferta nieaktualna
Firma:Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. Z o.o.
Lokalizacja:Jaszkowa Dolna, k. Kłodzka, dolnośląskie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie napraw bieżących, przeglądów, konserwacji i remontów
  • Wykonywanie prac elektrycznych, mechanicznych i ślusarskich w zakresie remontowanych maszyn
  • Ścisła współpraca z pracownikami Działu Produkcji w zakresie usuwania awarii maszyn
  • Prowadzenie zapisów interwencji na maszynach oraz aktualizacja DTR w razie potrzeb
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części i elementy do naprawianych lub remontowanych maszyn
  • Samokontrola wykonywanych przez siebie prac konserwacyjnych i naprawczych
  • Znajomość instrukcji BHP, stosowania przyrządów pomiarowych i obsługi maszyn

Wymagania

Wymagania:
  • Praktyczna znajomość: schematów elektrycznych, rysunku technicznego oraz układów pneumatycznych i budowy maszyn przemysłowych
  • Umiejętność pracy w zespole i orientacja na wyniki Działu
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, dyspozycyjność
  • Wskazane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym z wdrożonymi narzędziami TPM

Oferta

Firma oferuje:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Stabilność zatrudnienia
  • Interesującą pracę w zgranym zespole
  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę zdrowotną, pakiety sportowe, PPE
  • Dobrą atmosferę pracy