badania i rozwójdoradztwo, konsultinginternet, e-commercekadra zarządzającalogistyka, dystrybucjaserwis, technika, montażtransport, spedycja

Magazynier

3 października 2022
oferta nieaktualna
Firma:GEODIS Poland
Lokalizacja:Pietrzykowice, śląskie, Polska

Opis

Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru zgodnie z dokumentacją.
  • Ręczny rozładunek i załadunek towarów.
  • Przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów.
  • Zabezpieczenie wyrobów przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub kradzieżą.
  • Kontrola stanu magazynowego.
  • Dbałość o porządek w magazynie.
  • Kontrola jakości rozładowywanego i ładowanego towaru.

Wymagania

Wymagania
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej – system dwuzmianowy (poniedziałek- piątek, 6-14, 14-22)
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferta

Oferujemy
  • Bezpłatny zorganizowany dojazd do pracy z Wrocławia.
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie logistycznej.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.
  • Przyjazną atmosferę opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku.
  • Bogaty pakiet socjalny z prywatną opieką medyczną w wielu wariantach oraz szerokim pakietem ubezpieczenia na życie i kartą MultiSport.
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, bony na święta).