Specjalista ds. transportu

3 października 2022
oferta nieaktualna
Firma:Dino Polska S.A.
Lokalizacja:Wolbórz, łódzkie, Polska

Opis

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Organizację transportu (m.in. planowanie dostaw do marketów, odbiorów zewnętrznych oraz zleceń serwisowych)
  • Kontrolę jakości i terminowości świadczonych usług transportowych oraz nadzór nad transportem wewnętrznym
  • Zarządzanie dokumentacją transportową
  • Stały kontakt i współpracę z przewoźnikami, kierowcami, przedstawicielami marketów oraz Centrów Dystrybucyjnych
  • Współpracę z innymi działami firmy w zakresie usług transportowych

Wymagania

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Chęci do pracy oraz zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Otwartości na nowe wyzwania
  • Znajomości topografii mapy Polski
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywności
  • Gotowości do pracy w trybie 3 zmianowym, a także w weekendy

Oferta

Oferujemy
  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowanych dla pracowników firmy DINO