Site Manager

19 września 2022
oferta nieaktualna
Firma:ManpowerGroup
Lokalizacja:Stryków, łódzkie, Polska

Opis

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem i koordynacja pracy magazynu (zespół ok. 100 osób)
  • Zarządzanie procesami łańcucha dostaw
  • Optymalizacja procesów magazynowych i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Dbałość o długofalowe relacje z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Odpowiedzialność za wskaźniki logistyczne oraz tworzenie i zarządzanie budżetem

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (u operatora logistycznego)
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem pracowników
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • Mile widziane - doświadczenie w prowadzeniu projektów metodą Agile

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Realny wpływ na kształtowanie procesów logistycznych w firmie
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Rozbudowany pakiet szkoleń (m.in. managerskie)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych