Dyrektor Wykonawczy

24 czerwca 2022
oferta nieaktualna
Firma:DSPL Sp. z o.o.
Lokalizacja:Błonie, mazowieckie, Polska

Opis

Opis stanowiska
  • organizacja pracy biura
  • współpraca z urzędami państwowymi (urzędy, inspektoraty transportu)
  • współpraca ze wszystkimi służbami

Wymagania

Wymagania
  • doświadczenie w branży transportowej
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • biegła znajomość języka polskiego/rosyjskiego

Dla nas ważne:

  • komunikatywność, koncentracja na wynikach
  • aktywna pozycja życiowa
  • zainteresowanie własnym rozwojem zawodowym i rozwojem osobistym

Oferta

Oferujemy
  • wysoki poziom dochodów omawiany na rozmowie kwalifikacyjnej
  • oficjalne zatrudnienie
  • ciekawą pracę w znanej i odnoszącej sukcesy firmie
  • szkolenia dla pracowników korporacyjnych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, system mentoringu);
  • nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego, możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia w międzynarodowym transporcie ładunków.