Operator wózka widłowego

26 maja 2022
oferta nieaktualna
Firma:ManpowerGroup Sp. z o.o.
Lokalizacja:Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, Polska

Opis

Oferta:

  • Umowa o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury firmy po 3 miesiącach
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miła atmosfera w miejscu pracy
  • Praca od pon. do pt. na 3 zmiany
  • Wynagrodzenie: 3500 zł brutto + premia miesięczna 30% = 4550 zł brutto/miesiąc + dodatek do pracy w porze nocnej
  • Dodatek za obiady w wysokości 16 zł/dzień
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Doświadczenie w pracy na wózku widłowym (niski i wysoki skład)
  • Doświadczenie w pracy w dziale produkcji (mile widziane)
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

Oferta

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego w obszarze wysokiego składowania
  • Magazynowanie oraz odbieranie towarów z produkcji
  • Kontrola zgodności towaru przygotowanego do wysyłki
  • Pomocnicze prace magazynowe
  • Załadunki/ rozładunki