Kierowca Transportu Międzynarodowego C+E

25 maja 2022
oferta nieaktualna
Firma:Codognotto Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja:warmińsko-mazurskie, Polska

Opis

Opis stanowiska

Wymagania

Wymagania
  • Gotowość do samodzielnego wyjazdu (UE + UK)
  • Prawo jazdy kat. C+E;
  • Posiadanie świadectwa kwalifikacji wraz z kursem na przewóz rzeczy;
  • Karta do tachografu cyfrowego;
  • Pełne zaangażowanie w pracy.

Oferta

Oferujemy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Stałą pracę w dużej, stabilnej firmie transportowej;
  • Pracę w systemie 3+1, 3+2, 4+2, 6+2 lub 4+1 (w tym systemie auto przypisane do jednego kierowcy)
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń (podstawa + premie);
    • "dniówka" na poziomie 80-85eur przy możliwości wjazdu do UK
    • "dniówka" na poziomie 70-75eur bez możliwości wjazdu do UK
  • Nowoczesny tabor;
  • Wsparcie dedykowanego dyspozytora;
  • Kierowcom spoza UE pomagamy wyrobić wizę UK, pokrywamy większość kosztów;
  • Za każdego nowego przyprowadzonego kierowce do pracy zapłacimy Ci 500eur

UWAGA, MIEJSCEM KAŻDORAZOWEGO ROZPOCZĘCIA PRACY JEST SIEDZIBA FIRMY W USTRONIU !!!