Magazynier w Wydziale Administracji i Logistyki

26 maja 2022
oferta nieaktualna
Firma:PGE Dystrybucja S.A.
Lokalizacja:Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 218 , mazowieckie, Polska

Opis

Twój zakres obowiązków:
  • Przyjęcia materiałów do zamówień w SAP.
  • Wydawanie materiałów na podstawie rezerwacji w SAP, kontrola stanu magazynowego.
  • Zgłoszenia zakupu materiałów w SAP.
  • Prowadzenie gospodarki odpadami w systemie BDO.
  • Przyjmowanie liczników z demontażu.
  • Gospodarka nowymi transformatorami.
  • Przygotowanie i prowadzenie zapotrzebowania na urządzenia pomiarowe.
  • Przygotowanie i rozliczanie elektromonterów w zakresie wydanych urządzeń pomiarowych.
  • Wprowadzanie danych oraz prowadzenie ewidencji plomb w systemach ewidencji.
  • Prowadzenie magazynu ekspertyz.
  • Prowadzenie i realizacja procesu likwidacji urządzeń pomiarowych.
  • Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie znajdujące się w Magazynie RE Mińsk Mazowiecki.

Wymagania

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Samodyscyplina i samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.
  • Łatwość komunikowania się, umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta

To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.