Team Leader ds. Spedycji Morskiej (Europa)

30 stycznia 2022
oferta nieaktualna
Firma:CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja:Gdynia, pomorskie, Polska

Opis

TWOJA ROLA

Chcesz rozwijać swoją karierę jako supervisor zespołu? Interesujesz się spedycją morską, a w szczególności LCL i importem? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

OPIS STANOWISKA:
  • Wsparcie i koordynacja pracy zespołu
  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji, generowanie raportów
  • Komunikacja z różnymi grupami interesów, w tym z klientami zarówno osobiście jak i za pośrednictwem telefonu oraz poczty elektonicznej
  • Ścisła współpraca z działem operacji oraz spedytorami morskimi
  • Realizacja dodatkowych projektów zgodnie z zaleceniami kadry kierowniczej

Wymagania

KOGO SZUKAMY?

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie spedycyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Minimum zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność, zaangażowanie i inicjatywa

Oferta

CO OFERUJEMY?
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Kartę sportową współfinansowaną przez CEVA
  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego