Operator Wózka Widłowego

6 listopada 2021
oferta nieaktualna
Firma:TERMAT Sp. z o.o.
Lokalizacja:Środa Śląska, dolnośląskie, Polska

Opis

Opis stanowiska pracy:
  • Rozładunek i załadunek wyrobów.
  • Wywóz palet z produkcji na magazyn.
  • Kompletowanie zamówień.
  • Dbanie o stan techniczny urządzenia.
  • Dbałość o porządek w magazynie i na przyległym terenie.

Wymagania

Wymagania:
  • Uprawnienia na wózek widłowy.
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dyspozycyjność i komunikatywność.
  • Dobra organizacja pracy.

Oferta

Oferujemy:
  • Możliwość przyuczenia do wykonywanych obowiązków.
  • Stałą współpracę na dogodnych warunkach.
  • Zarobki powyżej standardów przyjętych na rynku.