Magazynier

29 października 2021
oferta nieaktualna
Firma:Sto Sp.z o.o.
Lokalizacja:Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych)
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

Wymagania

Twoje zadania

  • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • obsługa wózka widłowego
  • właściwe rozmieszczenie, przechowywanie i zabezpieczenie produktów w magazynie
  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa w miejscu pracy

Oferta

Nasze oczekiwania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w magazynie
  • uprawnienia operatora wózków widłowych (warunek konieczny)
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków