Magazynier

30 października 2021
oferta nieaktualna
Firma:Dellner Sp. z o.o.
Lokalizacja:Miszewko, pomorskie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Przyjęcia: rozładunek towaru, identyfikacja, liczenie, odkładanie towaru do kontroli jakości;
  • Wydania: przygotowanie towaru do produkcji na podstawie zleceń systemowych, raportowanie w systemie dokonanych operacji;
  • Wysyłki: przygotowanie towaru do wysyłki na podstawie zleceń systemowych, raportowanie w systemie dokonanych operacji, załadunek oraz wystawienie dokumentów przewozowych.

Wymagania

Wymagania:
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • Gotowość do pracy zmianowej (6-14; 14-22)
  • Zaangażowanie, uczciwość

Oferta

Oferujemy:
  • Nowoczesny obiekt z bogatym zapleczem socjalnym
  • Program wdrożenia na stanowisko
  • Szeroką gamę benefitów
  • Firmowy bus na trasie Gdynia-Miszewko-Gdynia
  • Dodatkowe dni wolne od pracodawcy
  • Możliwość poszerzania i rozwijania własnych kompetencji