Lider magazynu

27 października 2021
oferta nieaktualna
Firma:PORTOS TR7
Lokalizacja:Kalisz, wielkopolskie, Polska

W związku z ciągłym dynamicznym rozwojem - wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram - Firma PORTOS z Kalisza -  zatrudni osoby na stanowisko:

Lider Magazynu

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Złota 71

Możliwy dojazd autobusem KLA linia: 8, 15,16, 17 – przystanek tuż przy zakładzie pracy. Dla osób dojeżdżających autem - bardzo dobra dostępność miejsc parkingowych na terenie obu zakładów oraz nowa infrastruktura drogowa  w okolicy zapewniająca szybki czas przejazdu nawet w godzinach szczytu.

Obowiązki:

  • planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie pracy podległego zespołu.
  • nadzór nad prawidłowością gospodarki magazynowej, obiegiem dokumentów, rozliczaniem pracy zespołu,
  • organizowanie i nadzorowanie procesów przyjęć i wydań
  • bieżąca współpraca z poszczególnymi działami firmy.
  • dbanie o wysoką jakość procesów magazynowych.
  • inicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych.
  • nadzorowanie i raportowanie realizowanych działań oraz zapewnienie skutecznej komunikacji, przywództwa, motywowanie, szkolenie i rozwój pracowników.
  • utrzymanie wysokich standardów obsługi jakościowej oraz BHP.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków
  • bardzo dobra samoorganizacja oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • minimum 1 roczne doświadczenie na podobnym lub kierowniczym stanowisku w firmie o wysokich standardach operacyjnych.

Oferta

Oferujemy:

  • praca w systemie dwuzmianowym
  • komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale magazynowe, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.
  • atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos.
  • prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna na wydziale
  • teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie najistotniejsze dla pracownika rzeczy zebrane w jednym miejscu – zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie: stałą podstawę, premie,
  • możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • ubezpieczenie grupowe
  • program „Skrzynka pomysłów” z nagrodami za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa.