Kierownik ds. Logistyki

24 października 2021
oferta nieaktualna
Firma:PGE Paliwa Sp. z o.o.
Lokalizacja:Kraków, małopolskie, Polska

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Organizowanie przetargów i postępowań zakupowych na usługi logistyczne związane z działalnością Spółki.
  • Poszukiwanie rozwiązań mających na celu optymalizację kosztów przewozu towarów.
  • Zarządzanie procesem realizacji usług w terminalach zewnętrznych.
  • Zarządzanie procesem kontroli kosztów w podległym obszarze.
  • Monitoring zewnętrznych składowisk i terminali.
  • Inicjowanie zmian oraz optymalizowanie procesów stosowanych w terminalach.
  • Nadzorowanie realizacji przewozów kolejowych i samochodowych.
  • Raportowanie działań związanych z działalnością Spółki.
  • Zarządzanie ryzykiem dotyczącym operacji logistycznych na towarach masowych.
  • Organizacja pracy podległego zespołu.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub ekonomiczne, mile widziane wyższe techniczne lub ekonomiczne.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w obszarze logistyki/organizacji przewozów.
  • Znajomość rynku przewoźników kolejowych.
  • Wysokorozwinięte kompetencje komunikacyjne.
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów i pracy w zespole.
  • Gotowość do przejmowania inicjatywy.
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz działania w dynamicznym środowisku.

Oferta

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opieką medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.