Magazynier - Mechanik

15 października 2021
oferta nieaktualna
Firma:Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.
Lokalizacja:Kielce, świętokrzyskie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Wydawanie i przyjmowanie sprzętu ogólnobudowlanego oraz weryfikacja jego stanu
  • Obsługa klienta – doradztwo techniczne dot. wynajmowanego sprzętu
  • Wykonywanie regularnych przeglądów technicznych i koordynowanie zewnętrznych serwisów
  • Zapewnienie jak najlepszej jakości napraw serwisowych sprzętu
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu oraz naprawy sprzętu

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
  • Prawo jazdy kat.B
  • Uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia SEP – mile widziane
  • Znajomość zasad obsługi klienta
  • Rzetelność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole

Oferta

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy miesięczny i kwartalny oraz premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.