Kierownik ds. Zarządzania Transportem

18 października 2021
Firma:Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Lokalizacja:Oświęcim, małopolskie, Polska

Opis

Teren działania: Bestwinka, Oświęcim, Skawina

Opis stanowiska pracy:

  • Zarządzanie Działem Transportu firmy produkcyjnej;
  • Przygotowanie strategii rozwoju i funkcjonowania Działu, optymalizacja kosztów transportu;
  • Planowanie tras międzynarodowych oraz krajowych (flota samochodów ciężarowych);
  • Bieżąca współpraca z Klientem wewnętrznym oraz dostawcami zewnętrznymi;
  • Zlecanie i koordynowanie napraw samochodów ciężarowych (warsztat zakładowy, autoryzowane serwisy);
  • Odpowiedzialność za właściwe gromadzenie, przetwarzanie i przechowywanie dokumentów;
  • Raportowanie prac Działu do Zarządu firmy.

Wymagania

Gdy dołączysz do naszego zespołu odpowiedzialny/a będziesz za:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane wykształcenie kierunkowe;
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierowniczym w Dziale Transportu lub Logistyki – minimum 5 lat;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie B2 – warunek konieczny;
  • Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowymrzeczy;
  • Wysokorozwinięte umiejętności planowania i przeprowadzania analiz;
  • Umiejętność delegowania obowiązków i egzekwowania ich realizacji;
  • Pełna samodzielność w działaniu;
  • Wysokorozwinięte zdolności komunikacji;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz realizacji powierzonych zadań;
  • Zaangażowanie i skrupulatność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej  się firmie;
  • Możliwość współtworzenia sukcesu firmy z renomą i tradycjami;
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz doświadczenia.