Magazynier- Części do aut Ciężarowych

9 października 2021
oferta nieaktualna
Firma:BAS Trucks
Lokalizacja:Holandia, , Holandia

Opis

Opis stanowiska
  • Bieżące prace związane z magazynem z częściami do aut ciężarowych oraz naczep i maszyn budowlanych.
  • Przyjęcie części na magazyn
  • Przygotowanie zamówionych
  • Wydawanie części z magazynu
  • Dostawa do odbiorcy/klienta

Wymagania

Wymagania
  • Techniczne kwalifikacje
  • Prawo Jazdy B
  • Biegła znajomość języka: ENG/DE
  • Gotowość do pracy w systemie 4x1 (4tyg pracy w NL/DE + 1 Tydz pobyt w PL)
  • Uczciwość i rzetelność
  • Wysoka kultura osobista
  • Sumienność

Oferta

Oferujemy
  • Stała praca
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy dla międzynarodowego, stabilnego i godnego zaufania pracodawcy gdzie możesz pracować przy wszystkich typach pojazdów i tak poszerzać swoje umiejętności
  • Możliwość rozwoju w ramach naszej organizacji
  • Doskonałe zakwaterowanie
  • Ciepły posiłek w miejscu pracy
  • Transport praca-dom
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Opłacone składki emerytalne
  • Stabilna liczba godzin pracy i możliwość / gwarancja nadgodzin
  • Możliwość regularnego odwiedzania swojego kraju / rodziny
  • Dobre warunki pracy w przyjemnej atmosferze
  • Pełna opieka medyczna
  • Szkolenia
  • Co 4 tygodnie możliwość wyjazdu na 1 tydzień do Polski lub Co 6 tygodni wyjazd na 2 tygodnie do Polski
  • Rodzaj pracy: Pełny etat