Kierowca do rozwożenia posiłków

13 sierpnia 2021
oferta nieaktualna
Firma:ISS Facility Services Sp. z o.o.
Lokalizacja:Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Dostawa posiłków do różnych lokalizacji na terenie Warszawy
  • Pakowanie posiłków
  • Zamawianie towaru
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji

Wymagania

Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (Książeczka sanepid)
  • Punktualność
  • Odpowiedzialność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta

Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w przedziale godzin 7-17
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, po okresie próbnym umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie