Magazynier

14 sierpnia 2021
oferta nieaktualna
Firma:Eurocash S.A.
Lokalizacja:Łódź, łódzkie, Polska

Opis

Kluczowe zadania:
  • realizacja zleceń zgodnie z zamówieniem (kompletacja towaru)
  • właściwe zabezpieczenie i przygotowanie towaru do wysyłki
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z wewnętrznymi zasadami.

Wymagania

Idealny kandydat powinien:
  • Posiadać aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
  • Być gotowym do pracy w systemie zmianowym

Oferta

Na tym stanowisku zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia,
    • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
    • Pikniki letnie oraz atrakcje dla rodziny w Centrum Dystrybucyjnym;
    • Paczki i bony na Święta;
    • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
    • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;
    • Ubezpieczenie grupowe;
    • Prywatna opieka medyczna Medicover;
    • Karty sportowe;
    • Imprezy świąteczne;
    • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
  • Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe prowadzone przez trenerów wewnętrznych.