Pracownik magazynowy

5 sierpnia 2021
oferta nieaktualna
Firma:ManpowerGroup Sp. z o.o.
Lokalizacja:Święcice, mazowieckie, Polska

Opis

Oferta:

  • Umowa o pracę za naszym pośrednictwem
  • Docelowo możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy
  • Praca od pon. do pt. w godz. 6-14, 14-22
  • Wynagrodzenie - 20 zł brutto/h
  • Wolne weekendy
  • Lekka praca w magazynie ciepłym
  • Opieka Konsultanta Manpower przez cały okres zatrudnienia
  • Możliwość korzystania z benefitów: MultiSport, Medicover, PZU

Wymagania

Wymagania:
  • Wysoka motywacja do pracy i dyspozycyjność
  • Książeczka/ wyniki badań do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność i skrupulatność

Oferta

Zadania:

  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Kontrola ilościowa i jakościowa towaru
  • Etykietowanie towaru
  • Kompletacja towaru ze skanerem magazynowym