Specjalista ds. logistyki / Spedytor krajowy

11 sierpnia 2021
oferta nieaktualna
Firma:BZK Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.
Lokalizacja:Koprki, mazowieckie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Organizacja, obsługa i koordynacja krajowych zleceń transportowych.
  • Bieżące kontrolowanie terminowości dostaw.
  • Budowanie bazy firm transportowych.
  • Pozyskiwanie ładunków do przewozu.
  • Prowadzenie i weryfikacja dokumentacji transportowej.
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń.
  • Optymalizacja kosztów transportu drogowego.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku w transporcie lub spedycji drogowej.
  • Znajomość rynku transportu drogowego.
  • Umiejętność obsługi giełd transportowych (Trans)
  • Umiejętność działania pod presją czasu.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz priorytetyzacji zadań.
  • Otwartość i gotowość do dalszej nauki.
  • Dobrą znajomości pakietu MS Office.
  • Dodatkowym atutem Kandydata/ki będzie doświadczenie w organizacji transportu produktów sypkich.

Oferta

Oferujemy:

  • Umowę o prace w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość nauki języka angielskiego.
  • Szkolenia.
  • Miłą atmosferę.