Pracownik magazynu

5 sierpnia 2021
oferta nieaktualna
Firma:ManpowerGroup Sp. z o.o.
Lokalizacja:Błonie, mazowieckie, Polska

Opis

1 zmiana! Oferta:

  • Umowa o pracę za naszym pośrednictwem
  • Możliwość szybkiego zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy już po 3 miesiącach
  • Nowa hala magazynowa
  • Praca w dniach pon.-pt. w godzinach 8-16
  • Wynagrodzenie: 24,70 zł brutto/h (4150 zł brutto/ miesiąc)
  • Opieka Konsultanta Manpower przez cały okres zatrudnienia
  • Pakiet medyczny Medicover, karta sportowa MultiSport, ubezpieczenie

Wymagania

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Motywacja do pracy
  • Chęć do podjęcia długofalowej współpracy

Oferta

Zadania:

  • Kompletacja towaru
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Pakowanie i zabezpieczanie towaru
  • Łączenie komponentów pomp w produkt gotowy