Kierownik Magazynu

28 lipca 2021
oferta nieaktualna
Firma:Legs Sp. z o.o.
Lokalizacja:Aleksandrów Łódzki, łódzkie, Polska

Opis

Twój zakres obowiązków:
  • planowanie i nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych
  • zarządzanie, motywowanie i rozwój podległego zespołu
  • nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo -transportowej
  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP
  • sporządzanie raportów i analiz
  • planowanie grafików czasu pracy

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
  • min. 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz procesami magazynowymi
  • umiejętności organizowania pracy zespołu oraz egzekwowania zadań
  • umiejętność pracy w systemach magazynowych (ERP, MES, SAP inne)
  • uprawnień na wózki widłowe UDT- mile widziane
  • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office

Oferta

Kandydatom Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm włókienniczych  w Polsce
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • realna możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy
  • pakiet benefitów ( multisport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków)
  • praca w systemie I zmianowym PN - PT