Koordynator Logistyki - projekt energetyczny

27 lipca 2021
oferta nieaktualna
Firma:Globetek Sp. z o.o.
Lokalizacja:warmińsko-mazurskie, Polska

Opis

Zakres obowiązków:
  • Bieżąca analiza przepustowości procesu logistycznego od dostawców (włączając analizę ryzyk i przeszkód),
  • Kontrola i monitorowanie statusu logistycznego dostawców,
  • Aktualizacja procedury rozładunkowej na terenie budowy,
  • Przygotowywania raportów.

Wymagania

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej, budowlanej lub pokrewnej,
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office.
  • Skrupulatność, orientacja na szczegóły.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność.

Oferta

Oferujemy:
  • Poziom wynagrodzenia adekwatny do umiejętności i kwalifikacji,
  • Kontrakt czasowy (projekt trwa ok. 3 lata),
  • Pracę w międzynarodowym zespole.