Magazynier

26 maja 2021
oferta nieaktualna
Firma:Albeco Sp. z o.o.
Lokalizacja:Plewiska k/Poznania, wielkopolskie, Polska

Marzysz o pracy, w której będziesz czuł się szczęśliwy i spełniony? Lubisz rozmawiać z ludźmi? Jesteś pełen energii i szybko się uczysz?

Sprawdź, czy poszukujemy właśnie Ciebie!"

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Załadunek i rozładunek towarów,
  • Kompletacja towarów i dostaw,
  • Pakowanie paczek,
  • Obsługa wózka widłowego,
  • Bezpośrednia obsługa klienta.
NASZE OCZEKIWANIA:
  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Dokładność, sumienność, rzetelność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane uprawnienia na wózki kat. I WJO z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferta

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów zaopatrzenia technicznego,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • Czas pracy od poniedziałku do piątku,
  • Pakiet świadczeń socjalnych: ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, multisport, spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • Pracę w młodym zespole i przyjazną atmosferę.