Kierowca kat. B w transporcie międzynarodowym

18 maja 2021
oferta nieaktualna
Firma:ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.
Lokalizacja:zachodniopomorskie, Polska

Opis

Zadania:
  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony.
  • Samochody kontenery chłodnie o ładowności do 8 europalet.

Wymagania

Wymagania:
  • Dyspozycyjność, uczciwość, punktualność
  • Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wlk. Brytanii.

Zaświadczenie o niekaralności będzie stanowić dodatkowy atut - jest ono konieczne do skierowania kierowcy na szkolenie w zakresie obsługi ładunków lotniczych oraz do powierzenia obsługi przesyłek celnych.

Oferta

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • System pracy 3/1 (23 dni w trasie)