Kierowca

29 kwietnia 2021
oferta nieaktualna
Firma:Watzlawek GmbH & Co. KG Transport & Logistik
Lokalizacja:dolnośląskie, Polska

Opis

Opis stanowiska
  • Zatrudnimy kierowce z prawem jazdy kat. C+E na pełen etat.
  • Praca w Niemczech, miejscowość Hamm.
  • Wynagrodzenie przy pełnym etacie ( praca od poniedziałku do piątku) wynosi 2250€ Brutto. Dochodzą nieopodatkowane diety w wysokości 14/28€ i możliwość dodatkowej pracy w weekendy.
  • Wykonujemy transport krajowy po Niemczech.

Wymagania

Wymagania
  • Prawo Jazdy kat. C+E;
  • Karta kierowcy;
  • Kurs na przewóz rzeczy;
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców;
  • Motywacja do pracy.

Oferta

Oferujemy
  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie + diety;
  • Możliwość pracy w warsztacie Firmy w soboty;
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia;
  • Niemiecka umowę o pracę;
  • Zaplecze socjalne: łazienkę z pralką, kuchnię z lodówką;
  • Polskojęzyczne Dispo;
  • Rejestrację pracowników w kasie chorych i urzędzie finansowym.