Maszynista pojazdów trakcyjnych spalinowych

24 kwietnia 2021
Firma:Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o.
Lokalizacja:Wrocław, Dolny Śląsk, dolnośląskie, Polska

Opis

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • prowadzenie lokomotywy spalinowej

  • sporządzanie wymaganej dokumentacji pokładowej

  • obsługa pojazdu w zakresie pracy liniowej i manewrowej

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji związanej z pracą maszynisty

Wymagania

Wymagania:
  • poziom wykształcenia co najmniej zasadnicze zawodowe lub średnie w specjalności
  • doświadczenie zawodowe 12 miesięcy na stanowisku
  • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko maszynisty
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w miejscu wykonywania robót – delegacje
  • odpowiedzialność i sumienność
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferta

Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zdobycie doświadczenia
  • możliwość uzyskania uprawnień budowlanych
  • szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych:
    • ubezpieczenia zdrowotne
    • pakiety medyczne
    • ulgi na przejazdy kolejowe do 99%
    • karty multisport
    • dofinansowanie do wczasów i wycieczek