Specjalista ds. jakości dostawców

20 kwietnia 2021
oferta nieaktualna
Firma: Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.
Lokalizacja:Tczew, pomorskie, Polska

Opis

Twoje zadania.
  • Kwalifikacja dostawców, aktualizowanie oraz weryfikowanie Rejestru dostawców kwalifikowanych.
  • Wystawianie reklamacji do dostawców, nadzorowanie procesu reklamacyjnego aż do momentu oceny skuteczności działań podjętych przez dostawcę.
  • Przeprowadzenie i dokumentowanie odbiorów pierwszego produktu (FAI), zgodnie z wyznaczonym zakresem i w wymaganym terminie.
  • Dokonywanie oceny i ponownej oceny dostawców.
  • Dokonywanie analiz, opracowywanie raportów z przeprowadzonych akcji korygujących, zapobiegawczych i doskonalących, a także audytów u dostawców.

Wymagania

Co oferujemy?
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju kompetencji w firmie produkcyjnej.
  • Umowę o pracę i program wdrożeń dla nowego pracownika.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Pomoc w relokacji.
  • Pakiet benefitów kulturalno-sportowych.

Oferta

Twój profil.
  • Wykształcenie średnie, techniczne, mile widziane wyższe kierunkowe – inżynieria produkcji.
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego i/lub francuskiego.
  • Umiejętność obsługi Pakietu MS Office, w szczególności biegłość w obsłudze arkusza kalkulacyjnego Excel.
  • Certyfikat audytora wewnętrznego ISO 9001 będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy analitycznej i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Orientacja na klienta.